Projelerim

Ufak çapta yazmış olduğum programlar
1) Toplu Mail
2) QR Kare Barkod Oluşturma Programı
3) Resim Bulucu
4) IP Manager ( Yakında Ekleyeceğim )

Metropol Bilgisayar ‘da Geliştirdiğim Projelerden Bazıları

Masaüstü
1) Banka Ekstre Import :
Bankadan gelen MT940 formatındaki  bilgileri Mikro programına Gelen Havale, Giden Havale vs.. evrakları olarak kaydeder. Aktardığını renklendirir kafa karıştırmaz, akıllıdır 🙂
2) Fatura PDF Creator : Yine Mikro ile entegre çalışan Fatura yı PDF e çevirip, cari kartında kayıtlı mail adresine yollayabilen bir program..

El Terminali
1) El Terminali Projesi : Faturalar,İrsaliyeler,Sipariş,Depo İşlemleri (Sevk,Sipariş), Miktar Gör gibi bölümlerden oluşan ve Mikro programı ile tam entegre çalışabilen el terminali uygulamamız. Online ve offline olarak çalışabiliyor.
2) Ziyaret Takip Projesi : Bir mozaik firması için geliştirdiğimiz ve müşteri temsilcilerinin kullandığı bir program. Ziyaret giriş çıkışlarını Mikro ya veri tabanına yazar. Online ve offline çalışabiliyor.

Web Projeleri
1) Mikro Rapor : Web üzerinden Son Stok Durumu, Miktarsal Satış Raporu ve Miktarsal Stok Durumu raporlarını alabileceğiniz bir yazılımdır.
2) Mikro Rapor 2 : Yapılacak Tahsilatlar Raporu, Cari Stok Hareket Raporu, Cari Ekstre ve Stok Durumu Raporlarını alabileceğiniz yazılımdır.

Projelerle ilgili detaylı bilgi ve görüşme talebiniz için +90 (212) 444 1 229 u arayıp Proje Yöneticisi Murat Eraslan ile görüşebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.