Düşün Taşın Derneği Üniversite Temsilcilerini Arıyor

Vizyonu “Gençlere faydalı, kendilerini geliştirmek isteyenlere fırsat veren, dokunduğu yeri değiştiren, herkesi olduğu gibi kabul eden; bir iyilik hareketinin Türkiye’den dünyaya yayılmasına “öncülük” etmek” olan bir dernekte kim görev almak istemez ki?

Düşün Taşın Derneği ‘nin bu yıl ki en büyük hedefi 41 üniversite temsilci sayısını 81 il de 81 temsilci sayısına çıkarmak. Eğer sizde bu oluşumda olmak istiyor ve Türkiye ‘nin en donanımlı gençlerinden biri olmayı arzuluyorsanız başvurunuzu aşağıda paylaştığım linkten yapabilirsiniz.

Türkiye ‘nin en donanımlı gençleri diyoruz çünkü Düşün Taşın Derneği ‘nin çalışmaları ve etkinlikleri tek bir hedefe yönelik değil. Aynı zamanda farklı sektörlerden insanları bir araya getirerek bilgi paylaşımının üst seviyede olduğu bir ortam oluşturmak, herkesin çeşitli alanlarda bilgi sahibi olmasını sağlamak gibi..

Bu gibi etkinliklerde bulunmak hem kitap okumanın önemini benimsetmek hem de bilgi paylaşımlarında bulunmak, bunu organize etmek vee en güzeli de bulunduğun üniversiteyi temsil etmek istiyorsan aşağıdaki linklerden başvurunu en geç 14 Haziran Cuma Saat 18:00 ‘a kadar yapmalısın.

 

Ayrıntılı Bilgi ve Başvuru için tıkla.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.